Menu Zavřeno

Funkční podložky

Trpíte na bolesti kolen, kyčlí, zad či krku a nevíte proč?
Problémem mohou být vbočené palce či plochá chodidla.

Vbočené palce

Plochá chodidla

Vbočené palce a plochá chodidla představují obrovský problém. Kvůli nim se křiví celkový postoj člověka, což má za následky bolesti kolen, kyčlí, zad či krku.
Všechny fotky proměn našich klientů, které najdete na našem webu, jsou fotky po první návštěvě. Klienti, kteří poté cvičí poctivě a pravidelně, mají již po 3 měsících postoj a držení těla plně automatizované.
Na fotkách níže si všimněte, jak se změní postoj člověka, který pracuje s chodidly správně.

Jak vám můžeme pomoci

Naštěstí je možné chodidlům vrátit jejich původní funkci a znovu se naučit chodit s přirozeným postojem, se kterým jsme se narodili. Naše společnost Ideal Move vznikla právě proto, aby vám s tím pomohla.
Doporučujeme se nejdříve objednat na vstupní diagnostiku, kde si prohlédneme vaše chodidla, váš postoj a styl vaší chůze. Poté vám podrobně vysvětlíme fungování chodidla – na co je potřeba dbát, jak chodidlo procvičovat atd. Nakonec od nás obdržíte seznam cviků, které budete doma pravidelně provádět. Všechny cviky vám podrobně vysvětlíme a ukážeme na vstupní prohlídce. Na videu níže se dozvíte více o vstupní prohlídce i fungování chodidel a jejich vlivu na celkový postoj člověka.

Cvičení s pomůckami

Většinu cviků s chodidly je vhodné provádět s určitými pomůckami, které chodidlo dostatečně prokrví a pomůžou chodidlu navrátit jeho původní funkci. S běžně dostupnými pomůckami jsme však nebyli spokojení, proto jsme vyrobili naše vlastní – funkční podložky od Ideal Move. Podívejte se na video níže, kde podložky představuje Tomáš Ďurán – zakladatel Ideal Move.

Cvičební video
s funkčními podložkami »

« Vlastnosti podložek

Co dál?

1

Objednejte se na vstupní diagnostiku anebo darujte dárkový poukaz někomu, kdo by takovou službu ocenil.
 • Diagnostika

  (Hodnocení: 2)

  600,00 3.000,00  včetně DPH

  Pomohli jsme více než 200 klientům z ČR, přidejte se k nim a nadobro vyřešte problémy, které způsobují plochá chodidla či vbočené palce.

  Vyčistit

  Diagnostika

  600,00 3.000,00  včetně DPH
 • Dárkový poukaz

  1.600,00 5.000,00  včetně DPH

  Máte ve svém okolí někoho, koho neustále trápí bolesti zad? Darujte mu jeden z našich poukazů a pomozte mu na cestě za zdravými zády. Nabízíme tři dárkové poukazy, ze kterých si určitě vyberete ten správný. Parádní dárek, který udělá radost a má výsledky!

  Vyčistit
  Katalogové číslo: - Kategorie:

  Dárkový poukaz

  1.600,00 5.000,00  včetně DPH

2

Kupte si naše funkční podložky, které vám pomohou se cvičením vašich chodidel. K podložce od nás obdržíte i cvičební video ZDARMA.

200+ spokojených klientů z celé České republiky

Kdo pro vás podložky vytvořil?

Tým Ideal Move

Jsme tým profesionálů s dlouholetými zkušenostmi na poli fyzioterapie. Každý náš pracovník navíc prochází intenzivními školeními, kterými si dokážeme udržet garanci těch nejkvalitnějších služeb.