Menu Zavřeno

Podzimní pobyt na Zanzibaru

12 denní pobyt plný jógy, workshopů a zdravého pohybu

se zakladatelem Ideal Move Tomášem Ďuránem a učitelkou jógy Denisou Prosser

4.11. - 15.11. 2024

Vydejte se s námi na překrásný ostrov plný exotiky – ráj na Zemi ZANZIBAR.

Zanzibar je ostrovní oblast v Indickém oceánu, která je součástí Tanzanie. Nachází se asi 40 kilometrů od východního pobřeží africké pevniny a skládá se ze dvou hlavních ostrovů, Unguja a Pemba, a několika menších ostrůvků. Zanzibar je známý svou bohatou historií, exotickou přírodou, krásnými plážemi a kulturou.

"Dopřejte si prostor pro zpomalení a znovuobjevení svého těla. "

Pohybovými workshopy se zaměřením na funkční chodidla Vás provede pohybový terapeut a zakladatel Ideal Move Tomáš Ďurán. 

O každodenní jógovou praxi se postará pohybová terapeutka a učitelka jógy Denisa Prosser, DiS. 

Náplň programu

Bosá chůze

Na vlastní kůži si užijeme překrásné pláže Zanzibaru s bílým pískem rozprostřeným podél pobřeží. Každé ráno nás čekají bosé procházky, kde se budeme učit vnímat, jak naše chodidla reagují na terén a spojíme se tak více sami se sebou i s přírodou. Zažijeme to, na co v běžném životě nemáme čas.

Jógová praxe

Každý den nás čeká ranní a večerní jógová praxe. Prostřednictvím jógy budeme hledat vztah mezi tělem a myslí. Cílem praxe bude zvýšení vědomí a uvědomění si sebe sama, zapojení zdravých principů pohybu a správně nastavené pozice tak, aby naše opory a chodidla byly funkční. 

Trailový běh

Program bude doplněn o běžecké výlety po krásném okolí pod vedením Jana Prossera. Pokud budete mít zájem zůčastnit se běhů, můžete si do kurfu přibalit lehkou trailovou obuv, běžecký batoh a vhodné oblečení. 

Individuální konzultace

Máte také možnost objednat si předem individuální konzultace/lekce s Tomášem Ďuránem nebo Denisou Prosser. Soukromé konzultace nejsou v ceně zájezdu a platí se zvlášť. 

Co vám Zanzibar nabízí?

Zanzibar je často nazýván rájem na Zemi a není divu. Tento ostrov v Indickém oceánu je synonymem pro nádherné pláže s jemným pískem, tyrkysovým mořem a exotickou atmosférou, která láká turisty z celého světa. Jedním z největších taháků Zanzibaru jsou jeho pláže, které se zdají být vystřiženy přímo z pohlednice. Bílý písek, rozprostřený podél pobřeží, se láme pod teplými vlnami oceánu a vytváří dokonalé pozadí pro odpočinek a relaxaci.

Přírodní krásy Zanzibaru zahrnují nejen pláže, ale také bujnou vegetaci, chráněné oblasti a útesy s korálovými zahradami, které jsou ideální pro šnorchlování a potápění. Jozani Forest, s rozsáhlým porostem mangrovů a exotickými druhy zvířat, nabízí možnost pozorovat divokou přírodu Zanzibaru zblízka.

Zanzibar je ideálním místem pro jógu a meditační kurzy, které vám pomohou najít harmonii a rovnováhu ve stresujícím světě. Praxe jógy na pláži, obklopeni zvuky oceánu a šumem palm, může být transformačním zážitkem, který vám poskytne klid a odpočinek.

Zanzibar je zkrátka destinací, kde se spojuje nádherná příroda, bohatá historie a kultura s možností relaxace a duchovního rozvoje. To vše dělá z tohoto místa skutečný ráj na Zemi, který láká cestovatele hledající odpočinek, dobrodružství a inspiraci.

"Jóga na Zanzibaru nabízí jedinečný zážitek díky kombinaci úchvatných pobřežních scenérií, klidného zvuku vln a teplého tropického vzduchu."

Krásné ubytování v Zaria Bungalow

Zaria Garden Bungalow je malebné ubytování na Zanzibaru, které nabízí jedinečný zážitek spojený s pohodlím, klidem a přírodou. Tento bungalovový rezort se nachází v srdci tropické zahrady, obklopený bujnou vegetací a exotickými květinami, což vytváří atmosféru klidu a relaxace.

Každý bungalov v Zaria Garden je navržen s důrazem na pohodlí a soukromí hostů. Interiér je vkusně zařízen s použitím přírodních materiálů a místních řemeslných technik, což vytváří autentický a útulný prostor. Každý bungalov je vybaven veškerým moderním vybavením a má vlastní terasu nebo balkon, odkud si můžete vychutnat krásný výhled do zahrady nebo relaxovat s knihou nebo osvěžujícím nápojem.

Zaria Garden Bungalow nabízí také širokou škálu služeb a aktivit pro své hosty. Od osvěžujícího bazénu obklopeného palmami a lehátky po masáže a jógu v rámci relaxačního wellness programu. K dispozici je také restaurace, která podává čerstvé a lahodné pokrmy inspirované místní kuchyní a sezónními ingrediencemi.

Co dělá Zaria Garden Bungalow skvělou volbou pro cestovatele, je kombinace klidného a odlehlého prostředí s dobrou dostupností k hlavním atrakcím Zanzibaru. Můžete si tak užít klidné dny v tropické zahradě a zároveň snadno navštívit nedaleké pláže, historické památky a další zajímavá místa v okolí.

Velkou předností tohoto místa je, že majitelé jsou manželé Gregussovci ze Slovenska. V celém resortu se tedy domluvíte slovensky.

Zaria - princezna, která se vám zapíše do srdce.

Možné výlety
v okolí

Co je v ceně pobytu

Co není v ceně pobytu

Cena pobytu
s letenkou, snídaní
a programem

Akční cena do konce března 43 900 Kč,

poté 47 900 Kč za osobu.

dní
hodin
minut
sekund

Rezervujte si včas svůj pobyt na Zanzibaru

Počet míst je omezený, rezervace za akční cenu platí do 31.3.2024

Rezervuji si místo na Zanzibaru v termínu 4.11.-15.11.2024